Век живи, век учись!

Вся жизнь игра...

dscn0584.jpg
jen777  31.07.2009 14:10:31
МеткиCamp, Drupal, Киев

Drupal Camp Kyiv 2009

DrupalCamp Kyiv це два дні щільного спілкування між Drupal розробниками з України, Росії та Білорусі. У цьому році захід збере близько 200 фахівців та ентузіастів для спілкування, обміну досвідом та ідеями. Це можливість для всіх учасників спільноти познайомитися і дізнатися більше про Drupal та людей, які його створюють і використовують.

DrupalCamp Kyiv орієнтований як на початківців, які тільки почали своє знайомство з Drupal і хочуть дізнатися щось нове, так і на професійних веб-розробників, які зможуть поділитися своїм досвідом та поспілкуватися в дружньому і професійному середовищі фахівців. Конференція також буде цікавим місцем для спілкування програмістів та керівників інтернет-проектів, яким цікава можливість використання Drupal у своєму бізнесі.

Конференція пройде у форматі баркемп і це передбачає активне залучення всіх учасників в організацію та проведення заходу. Брати участь і допомагати DrupalCamp Kyiv стати цікавим та корисним може кожен. Ви можете підготувати презентацію і поділитися своїм досвідом вирішення якихось проблем, розповісти про свій проект та отримати масу корисних порад від інших учасників, організувати обговорення важливого для вас питання за круглим столом.

Більш детально дізнатися про те, що буде відбуватися і про що будуть говорити на кемпі, можна на сторінці програми.
Дізнатися більше про баркемп рух можна з Вікіпедії.

Велика роль у проведенні заходу належить Help Team, які є найактивнішими учасниками та співорганізаторами конференції і без яких баркемп просто неможливий. Якщо ви хочете бути причетними до організації DrupalCamp Kyiv, поставте галочку біля пункту «Хочу в HelpTeam» у своєму профайлі.

Якщо ви знаєте Drupal розробників, програмістів, блогерів або стартапи, яким може бути цікавий Drupal, то обов'язково розкажіть їм про цю подію.

Участь у конференції безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Що таке Drupal?

Drupal — це популярна система керування вмістом з відкритим кодом, за допомогою якої створені сотні тисяч сайтів найрізноманітнішої тематики. Drupal широко використовується для побудови досить складних сайтів інтернет-спільнот, електронної комерції, інформаційних та корпоративних ресурсів, блоґів.

Drupal існує та розвивається завдяки потужній спільноті з понад 300 тис. розробників по всьому світу, кожен з яких робить свій внесок в удосконалення системи. Білий Дім, зірки шоу-бізнесу, популярні онлайн видання і невеликі тематичні спільноти — всі вони використовують Drupal для своїх сайтів.

Цього року, разом з сервісами MySpace, Facebook і Twitter Drupal увійшов в десятку лідерів категорії Social & Publishing рейтингу інтернет сервісів Webware 100 Awards, та був визнаний кращою системою з відкритим кодом в Open Source CMS Award.

Дізнатися більше про Drupal можна на сайті російськомовної спільноти drupal.ru або на міжнародному сайті проекту drupal.org.

Drupa Camp Kyiv 2009Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 0
Google

Друзья
Rest.if.ua
 
Kalendaryk.if.ua

Life:) communicator


Softjourn

Outsourcing Offshore Software Engineering
Keep IT Up


TwitterРеклама от Google

Реклама

Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua